Mám záujem o prácu

Mám záujem o prácu

Každý by sa mal za svoj život naučiť byť profesionálom aspoň v jednej oblasti… Počas piatich rokov sme už stihli pracovať na rôznych zaujímavých projektoch po celom Nemecku. Na to aby každá zákazka vyšla v zájomnej spokojnosti, potrebujeme mať vytvorené perfektné teamy ľudí ktoré obsahujú všetkých potrebných kľúčových hráčov tejto hry.

Pracuje sa len na živnosť.

Zamestnaním či rôznymi skrátenými úväzkami alebo dohodami seba ukracujete o svoje peniaze na zbytočne vysokých odvodoch. My vám vieme poradiť, alebo rovno vybaviť potrebné papiere, na práce v zahraniči. Ako je živnosť a dokument A1 ktorý hovorí o tom že pracujete síce v zahraničí ale odvody si platíte doma na Slovensku.

Pri práci pre nás mate taktiež zdarma kurzy finančnej gramotnosti, potrebnú prax v elektroinštaláciách a máte hradené ubytovanie.

Platy elektrikárov začínajú podľa platnej vyhlášky §21-24…. 21-24€/h. Podľa toho sa bude odvíjať aj váš plat. Po odrobení dvoch týždňov sa čaká 14 dni na peniaze. Za tú dobu zarobíte daľších 2000 a viac.

Pracujeme okolo 60 hodín týždenne. Podľa toho ako sa komu chce. Tak isto je to aj s turnusmi. Nemáme striktne dané že sme tu tri týždne a týždeň doma. Chodíme domov kedy potrebujeme pretože všetko je dopredu naplánované. Či už práca alebo cestovanie.

Jedine čo považujeme za dôležité je odovzdanie stavby v riadny termín.


Potrebujeme :

  • Elektrikarov
  • Pomocnikov
  • Ale aj každého kto môže akokoľvek priložiť ruku k dielu. Tým že vie napríklad komunikovať v akomkoľvek cudzom jazyku alebo ma vodcovské schopnosti. Je automechanik, zvárač, šofér, sadrokartonista, murár, kuchár, pekár či picker….. Je jedno čo si robil doteraz, s nami budeš robiť kompletné elektroinštalácie.