Mám záujem o prácu

Mám záujem o prácu

Každý by sa mal za svoj život naučiť byť profesionálom aspoň v jednej oblasti… Počas piatich rokov sme už stihli pracovať na rôznych zaujímavých projektoch po celom Nemecku. Na to aby každá zákazka vyšla v zájomnej spokojnosti, potrebujeme mať vytvorené perfektné teamy ľudí ktoré obsahujú všetkých potrebných kľúčových hráčov tejto hry.

Pracuje sa len na živnosť.

 

Zamestnaním či rôznymi skrátenými úväzkami alebo dohodami seba ukracujete o svoje peniaze na zbytočne vysokých odvodoch. My vám vieme poradiť, alebo rovno vybaviť potrebné papiere, na práce v zahraniči. Ako je živnosť a dokument A1 ktorý hovorí o tom že pracujete síce v zahraničí ale odvody si platíte doma na Slovensku.

Pri práci pre nás mate taktiež zdarma kurzy finančnej gramotnosti, potrebnú prax v elektroinštaláciách a máte hradené ubytovanie.

Všetky pracovné ponuky začínajú na 16 EUR na hodinu. A po prvej fakturácií a vzájomnej spokojnosti už budeme vedieť kam vás zaradiť. Podla toho sa bude odvíjať aj váš plat. Po odrobení dvoch týždňov sa čaká 14 dni na peniaze. Za tú dobu zarobíte daľších 2000 a viac.

Pracujeme okolo 60 hodín týždenne. Podľa toho ako sa komu chce. Tak isto je to aj s turnusmi. Nemáme striktne dané ze sme tu tri týždne a týždeň doma. Chodíme domov kedy potrebujeme pretože všetko je dopredu naplánované. Či už práca alebo cestovanie.

Jedine čo považujeme za dôležité je odovzdanie stavby v riadny termín.


Potrebujeme :

  • Elektrikarov
  • Pomocnikov
  • Ale aj každého kto môže akokoľvek priložiť ruku k dielu. Tým že vie napríklad komunikovať v akomkoľvek cudzom jazyku alebo ma vodcovské schopnosti. Je automechanik, zvárač, šofér, sadrokartonista, murár, kuchár, pekár či picker….. Je jedno čo si robil doteraz, s nami budeš robiť kompletné elektroinštalácie.

    Vo výcvikovom centre opičiakov je miesto aj pre tých ktorý prave skončili školu.